» تور ترکیبی ویتنام

 

تور ترکیبی ویتنام

02177508585

the q hotel


the q hotel

La casta Hotel

La casta Hotel

cruise

cruise

دوتخته907 دلار

 

 


یک تخته543 دلار

 


کودک با تخت463 دلار

 


کودک بدون تخت705 دلار

تور ترکیبی ویتنام

02177508585

Meliá Hotels


Meliá Hotels

     

Golden Cruise


Golden Cruise

equatorial hotel

equatorial hotel

دوتخته1,017 دلار

 

 


یک تخته642 دلار

 


کودک با تخت513 دلار

 


کودک بدون تخت788 دلار

 


سایر تورها

تور ویتنام

تور ویتنام

مدارک و خدمات

 مدارک مورد نیاز


  • اصل پاسپورت
  • کارت واکسن دیجیتال

 خدمات آژانس


  • ترانسفر
  • بیمه
  • اقامت در هتل
  • صبحانه
  • بلیط رفت و برگشت

 توضیحات تکمیلی

روز اول : رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید . به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می شوید . شب را در هتل سپری می کنید .

 

روز دوم : هانوی - خلیج هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید ، با اتوبوس به سمت خلیج هالونگ که جزو میراث جهانی یونسکو است ، حرکت می کنیم ( 3 ساعت و نیم ) . هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد .

خلیج کوچک هالونگ در خلیج ( Tonkin)Bac Boقرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند ، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد .

به محض رسیدن به بندرگاه ، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی با شکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم . کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد .

از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ که با قندیل احاطه شده است ، دیدن فرمایید . شام را روی کشتی میل می فرمایید . انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون اورده اند ، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی نور افشانی می کنند . از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید . شب را در کشتی سپری می کنید .

 

روز سوم : هانوی به هالونگ - روز آزادی در هانوی

صبحانه را در هانوی میل می کنید . بعد از لذت بردن از زیبایی های این خلیج به هالونگ بر می گردیم . بقیه روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید .

 

روز چهارم : گشت شهر هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید . صبح از ارامگاه و موزه ی هوشی مین ، پاگودای One Pillar ، کاخ ریاست جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه ، معبد تاریخی ادب و هنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده ، دیدن می کنید .

بعد از ظهر ، به دیدن موزه ی نژاد شناسی می پردازیم . سپس در دریاچه ی Hoan Kiem (دریاچه ی شمشیر شکسته ) و معبد Ngoc Son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است ، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام های اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند ، می رویم . هنگام عصر ، به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب می رویم ، هنرمندان این نمایش ، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند . شب را در هانوی می گذرانید .

نکته : لطفا توجه کنید که موزه هوشی مین تنها در ساعات صبح باز است . روزهای دوشنبه و جمعه موزه تعطیل می باشد .

 

روز پنجم : هانوی - حرکت به سمت هوشی مین (سایگون)

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب ، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ های آهکی که با شکل های عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند ، حرکت می کنیم . در پناهگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج هالونگ ، توقف می کنیم . سپس به هانوی بر می گردید و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید . شب را در هتل هوشی مین سپری می کنید .

 

روز ششم : تور گشت شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید . سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید . سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ،دیدن می فرمایید . پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی ، بخش هایی از توپخانه ، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند ، دیدن خواهید کرد . سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم . تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید . شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت .

 

روز هفتم : در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید و طی دو ساعت به سمت استان بن تره در دلتای مکونگ ، که بخاطر باغ های میوه های گرمسیری ، باغ های نارگیل ، محصولات سنتی ساخته شده از نارگیل مشهور است می رویم . پس از ورود ، سوار قایق چوبی محلی می شوید تا از مناظر حومه شهر و زندگی رودخانه لذت ببرید و میوه تازه چیده شده و شیر نارگیل را امتحان کنید . قبل از بازگشت به سایگون ، ناهار محلی از غذاهای محلی در یک رستوران محلی سرو می شود .

 

روز هشتم : هوشی مین - بازگشت

پس از صرف صبحانه ، تا زمان رفت به فرودگاه بین المللی ، وقت آزاد در اختیار دارید . سپس برای عزیمت به ایران به فرودگاه منتقل می شوید .

 

تورهای پیشنهادی

تور ترکیبی ویتنام

تور ترکیبی ویتنام

مدت اقامت7 شب و روز

قیمت از:‌ 42,000,000 تومان + 907 دلار

تور ویتنام پاییز

تور ویتنام پاییز

مدت اقامت9 شب و روز

قیمت از:‌ 42,000,000 تومان + 1,270 دلار

فرم ارسال نظر